Exkluzivní taneční workshop s Daphnisem Kokkinosem

Exkluzivní taneční workshop s Daphnisem Kokkinosem

9. 5. 2019

Workshop pro studenty, taneční profesionály a pokročilé amatéry s rehearsal directorem repertoáru a dlouholetým spolupracovníkem Piny Bausch – Daphnisem Kokkinosem.

Taneční workshop
Daphnis Kokkinos: What makes us move
KDE: DOX+
KDY: 16. 5. 2019 / 10.30 – 13.00

► Workshop otevře metodika tréninku Hanse Zulliga (Kurt Joss Comp.) a Alfreda Corvina (Julliard Comp.). V další části Daphnis nabídne pohybové sekvence, které studenty inspirují k hledání jejich vlastního pohybu. Budou se klást otázky a vytvářet situace, v nichž reakce studentů povedou k objevení toho, co zcela unikátně přísluší každému z nich tak, jak to po celá léta dělala Pina ve svém souboru.
V atmosféře důvěry budou studenti svobodně pracovat se svými nejvnitřnějšími pocity a transformovat je do tance a performativní situace. Studenti si budou moci také vyzkoušet, jak hudba dokáže změnit způsob pohybu a cítění. Budeme zkrátka společně objevovat co uvnitř nás rozněcuje pohyb, „what make us move“.

► Seznamte se!
Daphnis Kokkinos
Od roku 1993 byl tanečníkem v Tanztheatre Wuppertal, od roku 2002 asistentem Piny Bausch. V současnosti působí jako tanečník souboru a rehearsal director Tanztheater Wuppertal Pina Bausch. Věnuje se samostatné choreografické tvorbě – nedávno např. uvedl Stravinského Svěcení jara v Řeckém národním baletu.

REZERVACE ►
Rezervace nutná předem > docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdui-cUlbZdnve7NYXqOzt6X4vkib_TA-xBuk-Ps9H8Rqen-A/viewform

CENA ►
Studenti: ZDARMA
Veřejnost: 150 Kč (platba na místě v hotovosti)